2016 yılında "En yeni ve modern dekorasyon ürünleriyle müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan SETA İç ve Dış Ticaret kaliteli hizmet sunmak için yola çıkmıştır.

25 kişilik ekibi ile 7/24 hizmet operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten seta3dpanel.com 3 boyutlu duvar panelleriyle insanlara görsel ve aynı zamanda kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz.
Amacımız yaşam alanlarınızda yaratıcı fikirlerinize ışık tutacak ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve dekoratif özellikler kazandırmaktır.
Tüm Türkiye’ye hitap eden firmamız internet mağazası ve bayiliklerimizle sizlere hizmet veriyoruz.
Boyanabilir yüzlerce model seçeneği olan duvar panellerimiz tüm Dünyada modern bir fırsattır.
3 Boyutlu Duvar Paneli ürünlerinin ithalatcı firması olmanın yanı sıra aynı zamanda dekorasyonda kullanılan en yeni ve en gelişmiş ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışı satışını üstlenmiş bulunmaktayız. 
Vizyonumuz en iyi ve en yeni dekorasyon ürünlerini Türkiye'de tanıtmak ve bu ürünlerin tüm Dünya ile aynı zamanda kullanımını sağlamaktır. Ülkemizde standartların dışına çıkarak her zevke ve her modaya uygun ürünleri mevcut pazara ulaştırmak ve müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.